Unikalne połączenie wieloletniego doświadczenia, nowoczesnego zarządzania i rozwoju technologicznego, stawia Kuźnię Glinik Sp. z o.o. w czołówce najlepszych kuźni w kraju i Europie. Od 2013 roku Kuźnia Glinik  Sp. jest częścią  Grupy PGO.

Bogata praktyka – w postaci wielu form działalności (od niewielkiego warsztatu do nowoczesnego zakładu produkcyjnego) – pozwoliła nam poznać tradycyjne formy działania oraz najnowsze technologie. Ich równomierne wykorzystanie decyduje o wysokiej jakości wyrobów. Tworzone przez nas odkuwki powstają w zgodzie z powszechnie obowiązującymi normami i standardami dotyczącymi tego rodzaju wyrobów. Wykonujemy odkuwki matrycowe oraz swobodnie i półswobodnie kute.

Zakres działania kuźni nie sprowadza się wyłącznie do procesu produkcji odkuwek. Zajmujemy się również obróbką cieplną oraz mechaniczną. Wykonujemy zlecenia dla branży przemysłu motoryzacyjnego, wydobywczego, energetycznego, hutniczego, armatury przemysłowej oraz wielu innych obszarów. Wyroby powstają w oparciu o wysokogatunkowe surowce, do których zalicza się stal węglową, stopową i wysokostopową oraz metale kolorowe.

Stale się rozwijamy, pracujemy nad poprawą standardów jakości i optymalizacją czasu produkcji. Powiększamy nowoczesny park maszynowy, zatrudniamy ekspertów w zakresie metalurgii oraz obróbki mechanicznej i plastycznej metali. O wysiłkach w doskonaleniu oferty świadczą systematycznie zdobywane certyfikaty, które stanowią także wyraźny komunikat dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych o jakości realizowanych usług.

Jasno wytyczona misja i realnie określona wizja stymulują nas do wytężonego działania. Każdy kolejny krok do celu jest zasługą kompetentnego zespołu i wierności wyznawanym wartościom. Wierzymy, że wspólne decydowanie o kierunku rozwoju firmy oraz wspólna odpowiedzialność za sukcesy i porażki jednoczy nas wszystkich.

Kontakt

PGO S.A.
ul. Tysiąclecia 101
40-875 Katowice, Polska

PGO S.A. Kuźnia Glinik Oddział w Gorlicach
ul. Chopina 33A
38-320 Gorlice, Polska

KRS 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 18 35 49 500
Fax +48 18 35 49 504

kuzniaglinik@pgosa.pl

zarzad.kuznia@pgosa.pl

Wyślij zapytanie