Frankie w Pioma-Odlewnia

28 lipca Piomę-Odlewnię odwiedziła grupa wyjątkowych gości. Należała do nich 12-letnia Oliwia Gotwald, dla której biegliśmy w Drużynie Laury, podczas III Nocnego Półmaratonu Wielu Kultur, jej rodzina oraz wolontariusze i przedstawiciele Fundacji „Nie ma czasu”, a także przedstawiciele organizatora biegu.
Pioma-Odlewnia pomogła rozpropagować ideę połączenia pasji sportowej z chęcią pomocy oraz wsparła finansowo całą akcję charytatywną, towarzyszącą półmaratonowi. Za każdego zawodnika, który ukończył bieg w Drużynie Laury przekazaliśmy dodatkowe środki pieniężne przeznaczone na leczenie i rehabilitację dziewczynki.
Prezes Zarządu-Rafał Kania w podziękowaniu za zaangażowanie Piomy-Odlewni i jej pracowników w akcję charytatywną otrzymał ślicznego, ręcznie wykonanego ślimaka Frankiego- symbol fundacji „Nie ma czasu’’.
– Pioma-Odlewnia i jej pracownicy często pracują w trudnych warunkach. Są jak nasz ślimak Frankie- wytrwali, niezłomni i uparci w dążeniu do celu. Podziwiamy ich za wrażliwość, aktywność i zaangażowanie w pomoc chorej dziewczynce, za co również bardzo gorąco dziękujemy- mówi Agnieszka Skalska- fundator i prezes zarządu Fundacji.
Wolontariusze otrzymali ogromne podziękowania od Fundacji oraz naszej spółki, a także zaproszenie na zwiedzanie odlewni.
Jesteśmy dumni, że wspólne wysiłki przyniosły wymierny efekt, w postaci środków pieniężnych, które pomogą Oliwii w walce z chorobą.

Oliwio, jesteśmy z Tobą!

Kontakt

Kuźnia Glinik Sp. z o.o.
ul. Chopina 33A
38-320 Gorlice, Polska

KRS 0000072570,
Regon: 490401498,
NIP: 738-00-08-594

Tel. +48 18 35 49 500
Fax +48 18 35 49 504
kuzniaglinik@pgosa.pl

Wyślij zapytanie