Dzień Działań Społecznych

21 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbył się Dzień Działań Społecznych, pierwsze tego typu wydarzenie dla wszystkich spółek TDJ.

Podczas uroczystej gali zostały przedstawione projekty społeczne, w jakie zaangażowali się pracownicy TDJ. W spotkaniu wzięli udział między innymi pracownicy: Grupy FAMUR S.A., TDJ, TDJ Estate, Fundacji TDJ, NiUW Glinik oraz Grupy PGO, w tym Kuźni Glinik, Piomy-Odlewni i Stalowej Woli oraz Odlewni Żeliwa Śrem. Ponad setka zaproszonych gości miała przyjemność wspólnego świętowania wszystkich osiągnięć naszych pracowników, które dotyczyły sfery społecznej.

Malowanie szpitala dziecięcego, biegi charytatywne, pomoc poszkodowanym w tegorocznych nawałnicach to tylko niektóre przykłady szlachetny inicjatyw, które zostały wyróżnione na Dniu Działań Społecznych. Aż pięciu pracowników spółek TDJ zostało uhonorowanych „Ogniwem Odpowiedzialności”, wyjątkową statuetką dla najaktywniejszych. Serdecznie gratulujemy naszej koleżance Edycie Haluch, która odeprała statuetkę z rąk prezesa Łukasza Petrusa.

„To ogromne wyróżnienie dla wszystkich, każda taka nagroda z pewnością dowartościowuje i sprawia, że utwierdzamy się w tym co  robimy. Jest to także zobowiązanie dla nas na przyszłość do podejmowania kolejnych, nowych inicjatyw.” mówi Edyta Haluch/PGO

Jesteśmy przekonani, że impreza na dobre zagości w kalendarium wydarzeń spółek TDJ. Widząc twarze naszych pracowników, ich zapał w pomaganiu innym, chęć w wyrównywaniu szans, jesteśmy dumni, że możemy tworzyć jedną drużynę.

Dziękujemy, że poświęcacie swój wolny czas, by pomagać innym oraz że społeczna odpowiedzialność biznesu jest czymś, co coraz mocniej kształtuje wasze zachowania.

Kontakt

PGO S.A.
ul. Tysiąclecia 101
40-875 Katowice, Polska

PGO S.A. Kuźnia Glinik Oddział w Gorlicach
ul. Chopina 33A
38-320 Gorlice, Polska

KRS 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 18 35 49 500
Fax +48 18 35 49 504

kuzniaglinik@pgosa.pl

zarzad.kuznia@pgosa.pl

Wyślij zapytanie